Akredytacja

Drogi Kliencie
Popularne internetowe serwisy aukcyjne oraz sklepy internetowe oferują w sprzedaży produkty Immergas.
Nie jest to rekomendowane miejsce zakupu produktów Immergas, gdyż produkty nabyte tą drogą mogą być pozbawione opcji rozszerzonej gwarancji.
Immergas oferuje użytkownikom swoich produktów możliwość wydłużenia gwarancji z 2 do 5 lat.
Programem wydłużonej gwarancji Immergas objęte są wyłącznie produkty zakupione w punkcie sprzedaży z ważną akredytacją Immergas. Zaopatrując się w akredytowanej sieci sprzedaży Immergas, Użytkownik końcowy zyskuje gwarancję profesjonalnej obsługi i pakiet dodatkowych korzyści. 
Rozszerzona gwarancja Immergas 2+3 obowiązuje dla wszystkich kotłów z oferty domowej oraz kotłów z serii Victrix Pro z oferty obiektowej Immergas, które zostaną zakupione w punkcie sprzedaży z ważną Akredytacją Immergas, zostaną poprawnie zainstalowane, sprawdzone i uruchomione przez serwis z ważnymi uprawnieniami Immergas, zarejestrowane na stronie w określonym w warunkach gwarancji terminie, oraz będą użytkowane i konserwowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Rozszerzenie gwarancji nie wymaga wykupienia dodatkowego pakietu gwarancyjnego w związku z czym nie wiąże się z dodatkowymi kosztami po stronie nabywcy.

Powrót

Producenci

zobacz więcej
Stelrad
Sigma-Li
Ineva
Immergas
Kanplast
McAlpine
Conex Banninger
Spiroflex Sp. z o.o.
Rak Technika Cieplna Sp. z o.o.
Nicoll
Metron
Hutmen
Kisan
Galmet
Thermaflex
Valvex
Schlösser
Prandelli
Kamen