Nasi dostawcy

Od początku swojej działalności jesteśmy zorientowani na promocje nowoczesnych systemów i rozwiązań dla budownictwa. Dodatkowo oferujemy dostawy urządzeń specjalistycznych i armatury przemysłowej, obecnie posiadamy oddziały w Gliwicach i Chorzowie.
Grupa Stelrad Radiator Group (SRG - znana również pod nazwą Caradon) z centralą w Wielkiej Brytanii jest jednym z największych producentów w Europie w branży instalacyjnej.
W jej skład wchodzą fabryki:
- grzejników…
zobacz więcej
Firma PPUH SiGMA-Li Sp. J. Wiejacha jest producentem kompletnych systemów do instalacji c.w.u., c.o. płaszczyznowego i grzejnikowego.
Jest nastawiona na bezpośrednią współpracę z dystrybutorami.
zobacz więcej
Invena S.A. to firma założona przez Marka Kamińskiego, znanego na całym świecie polarnika, zdobywcy obu biegunów Ziemi.
Od ponad 20 lat dostarcza do polskich domów funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty.
zobacz więcej
Marka Immergas, obecna od 50 lat w branży grzewczej.
To jedna z wiodących firm dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze.

zobacz więcej
Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku budowlanego.
P.P.H. KANPLAST to doświadczony producent wysokiej jakości systemów kanalizacyjnych z polipropylenu (PP) i poli-chlorku…
zobacz więcej
McAlpine od zawsze zwraca uwagę na zmieniające się trendy, nowoczesne rozwiązania i odpowiednie dopasowanie produktów do potrzeb klienta. Dużą część nakładów firma inwestuje w nowe formy i nieustanny rozwój. 
zobacz więcej
Conex Banninger produkuje łączniki i zawory do instalacji wodno-kanalizacyjnych przeznaczone do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych, współpracując z klientami z branży hydraulicznej, COWiG, chłodniczej i medycznej.
zobacz więcej
Firma Spiroflex Sp. z o.o. funkcjonuje w branży grzewczej i wentylacyjnej już od 1994 roku. Jest wiodącym producentem kompleksowych systemów odprowadzania spalin oraz systemów wentylacyjnych.
Firma wykorzystuje najnowsze,…
zobacz więcej
Jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z sektora elektrycznych systemów grzewczych. Jako jedyny przedstawiciel niemieckiej marki ARak na Śląsku oferują produkty należące do wiodących tego typu urządzeń w Europie.
zobacz więcej