Galmet

Galmet to Polska firma rodzinna z 35–letnim doświadczeniem w branży grzewczej. To jeden z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju i eksporter do prawie 30 krajów świata. Firma jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie i ekologicznie systemów grzewczych dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.
Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wyposażenia i sposobów zasilania instalacji grzewczych, a gama wytwarzanych urządzeń jest bardzo duża, od całych serii ogrzewaczy wody przez wszystkie rodzaje wymienników c.w.u. i kotłów c.o., aż po gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz zestawy kolektorów słonecznych.
Firma wytrwale realizuje swoje ambicje i cele, priorytetem jest stały rozwój i osiągniecie pozycji światowego lidera w branży grzewczej. Kadra to ponad 700 ludzi z pasją, którzy kreują siłę przedsiębiorstwa. Doświadczenie i kreatywność to cechy pracowników.

Swoim klientom daje:
- jakość polskich, europejskich komponentów,
- najlepszej klasy solidną stal,
- gwarancje według unijnych standardów,
- najnowsze rozwiązania dotykowe i internetowe.

Firma działa w myśl zasady:
„Jeden Producent – Jeden Serwis – Jedna Gwarancja – Jedno Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej”.

PRODUKTY:
  • zestawy solarne
  • pompy ciepła
  • ogrzewacze wody
  • kotły C.O.
  • hybrydowe systemy grzewcze


Powrót

Producenci

zobacz więcej
Stelrad
Sigma-Li
Ineva
Immergas
Kanplast
McAlpine
Conex Banninger
Spiroflex Sp. z o.o.
Rak Technika Cieplna Sp. z o.o.
Nicoll
Metron
Hutmen
Kisan
Galmet
Thermaflex
Valvex
Schlösser
Prandelli
Kamen