Kamen

Kamen – producent kotłów na paliwa stałe
Firma Kamen działa na rynku jako producent stalowych kotłów wodnych CO na paliwa stałe, w tym kotłów na ekogroszek i kotłów na pellet.
Początki Jej działalności na rynku sięgają 1990 roku.
W pierwszych latach był to niewielki zakład rzemieślniczy zatrudniający kilka osób. Później nastąpił intensywny rozwój, który trwa do dzisiaj.
Systematyczna rozbudowa zakładu i zakup nowoczesnych maszyn pozwalają na produkcję kotłów wysokiej jakości. W efekcie ponad 25-letniej działalności, polegającej na udoskonalaniu produktów i zdobywaniu nowych doświadczeń Firma stała się przedsiębiorstwem o ogromnym potencjale – zatrudniającym kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i korzystającym z najnowszych osiągnięć techniki.
Produkcja kotłów C.O. odbywa się na halach wyposażonych w nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie na powierzchni około 3500m2, zaś gotowe wyroby czekają na odbiorcę w hali magazynowej.

Różne modele kotłów CO
Firma zajmuje się sprzedażą ekologicznych i nowoczesnych kotłów c.o. z automatycznym podawaniem paliwa, a także tradycyjnych kotłów zasypowych .
Dzięki różnorodnej konstrukcji i szerokim zakresie mocy (8-300kW) piece mogą być wykorzystywane do ogrzewania domów jednorodzinnych oraz większych obiektów, takich jak: pawilony handlowe, hale przemysłowe, budynki użyteczności publicznej.
Kotły KAMEN posiadają atesty i certyfikaty, które są gwarancją ich bezpiecznej i bezawaryjnej eksploatacji zgodnie z obowiązującymi normami.
Wieloletnie doświadczenie i współpraca z czołowymi firmami branży kotlarskiej przekłada się na wysoką jakość produktów. Kotły cieszą się uznaniem klientów w Polsce, jak i za granicą.
Potwierdzeniem tego jest chociażby Złoty Medal przyznany na Międzynarodowych Targach Budownictwa za funkcjonalność, niezawodność i estetykę.


Powrót

Producenci

zobacz więcej
Stelrad
Sigma-Li
Ineva
Immergas
Kanplast
McAlpine
Conex Banninger
Spiroflex Sp. z o.o.
Rak Technika Cieplna Sp. z o.o.
Nicoll
Metron
Hutmen
Kisan
Galmet
Thermaflex
Valvex
Schlösser
Prandelli
Kamen