Kisan

Kisan to wiodąca marka na rynku wodnych instalacji wewnętrznych.
Jest pierwszym polskim producentem kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych.
Tworzy wysokiej klasy produkty, zgodne z normą PN-EN ISO 21003:2009, cechujące się niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Potwierdzają to certyfikaty jakości zgodne z normami ISO, 10-letnia gwarancja niezawodności systemu oraz 50 letni okres użytkowania potwierdzony badaniami laboratoryjnymi, a przede wszystkim zadowoleni ze współpracy Klienci.
Jest jednym z najbardziej doświadczonych i cenionych producentów wodnych instalacji wewnętrznych, czego dowodem są liczne krajowe i zagraniczne nagrody oraz wyróżnienia, które Kisan otrzymał w ostatnich latach.
Swoje systemy prezentuje na największych imprezach targowych branży instalacyjnej w kraju i za granicą, dlatego marka jest doskonale rozpoznawalna.
Produkty Kisan cieszą się uznaniem w wielu krajach. Dostępne są w ponad 200 punktach dystrybucji w całej Polsce. Prowadzona jest również działalność eksportowa.
Cała produkcja jest zlokalizowana w Polsce.

Co Ich wyróżnia?
Kisan jest pionierem w produkcji rur wielowarstwowych w Polsce. W 1991 roku jako pierwszy w tej części Europy, a co więcej równocześnie z firmami z krajów wysokorozwiniętych zaproponował nowatorski produkt wykorzystywany w wodnych systemach instalacji wewnętrznych– wielowarstwowe rury PE-X/Al/PE wraz ze złączkami mosiężnymi.
Jako pierwsi w Polsce otrzymali aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej zezwalającą na wykorzystanie ich produktów w budownictwie zgodnie z normami polskimi i europejskimi.
Produkty wyróżnia innowacyjność techniczna, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka oferta kompletnych systemów instalacyjnych. W procesie produkcji Firma wykorzystuje nowoczesny park maszynowy znajdujący się na południu Polski w Kańczudze oraz zaawansowane technologie zgodne z rygorystycznymi normami i procedurami kontroli jakości opartymi na Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001:2009.
Produkty Kisan wykonywane są z najwyższej jakości surowców pozyskiwanych tylko od sprawdzonych, renomowanych europejskich dostawców.

Produkty Kisan
Produkty firmy Kisan są przeznaczone dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę, podążając za światowymi trendami. To właśnie dla nich tworzone są rozwiązania, które pozwalają w indywidualny sposób zaprojektować przyjazne, funkcjonalne i niezawodne systemy wodociągowe i grzewcze. Pozwala na to szeroka oferta kompletnych systemów instalacji, które mogą być zastosowane zarówno w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej.

Produkty Kisan oferowane są w dwóch grupach produktowych :
1.KISAN – kompletny system instalacji wodociągowych i grzewczych. Główne elementy to: rury wielowarstwowe, złączki, rozdzielacze  oraz systemy sterowania.
- Kisan Comfort  to uniwersalny system, który można zostać zastosowany w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego i płaszczyznowego, instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz instalacjach chłodniczych, a także przemysłowych , np. sprężonego powietrza .
Kisan Comfort wykorzystywany jest w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej m.in. biurach, centrach handlowych, hotelach, szpitalach, obiektach sportowych czy kościołach.
- Kisan Development  to wszechstronny system, który można stosować w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego i płaszczyznowego oraz instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej.
Kisan Development przeznaczony jest głównie dla inwestycji developerskich w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym.
2.KISTAL - kompletny system instalacji wodociągowych i grzewczych składający się z rur i kształtek zaprasowywanych wykonanych ze stali węglowej i nierdzewnej.
- Kistal C – to nowoczesny system ze stali węglowej, który można zastosować w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego, instalacjach chłodniczych, solarnych oraz sprężonego powietrza i gazów obojętnych.
System Kistal C wykorzystywany jest przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej.
- Kistal Inox – to innowacyjny system ze stali nierdzewnej, który stosowany jest w wodnych instalacjach centralnego ogrzewania grzejnikowego, instalacjach zimnej i ciepłej wody, instalacjach chłodniczych, solarnych oraz sprężonego powietrza i gazów obojętnych.
System Kistal Inox przeznaczony jest przede wszystkim dla inwestycji w  budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej.


Powrót

Producenci

zobacz więcej
Stelrad
Sigma-Li
Ineva
Immergas
Kanplast
McAlpine
Conex Banninger
Spiroflex Sp. z o.o.
Rak Technika Cieplna Sp. z o.o.
Nicoll
Metron
Hutmen
Kisan
Galmet
Thermaflex
Valvex
Schlösser
Prandelli
Kamen