Nicoll

Producent systemów sanitarnych
Firma Nicoll Polska (dawniej Poliplast) powstała w 1989 roku, jako jeden z pierwszych profesjonalnych producentów systemów kanalizacyjnych oraz ochrony środowiska dla budownictwa. Od początku działalności firmy jej głównym celem było produkowanie wysokiej jakości kompletnych rozwiązań dla gospodarki wodno-ściekowej.
W roku 2000 firma Poliplast (obecnie Nicoll Polska) została członkiem największego na świecie międzynarodowego koncernu Aliaxis. Wejście w struktury światowego koncernu umożliwiło firmie szeroki dostęp do międzynarodowych rynków i technologii, co pozwoliło na dalszy dynamiczny rozwój.
Dziś Nicoll Polska jest jednym z największych producentów systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych w Polsce. Produkty swoje dostarcza na rynek krajowy, jak również zagraniczny do ponad 30 krajów na całym świecie, a wśród nich do tak egzotycznych miejsc jak Mongolia, Singapur, Nowa Zelandia czy Emiraty Arabskie.
Ponad 20-letnie doświadczenie firmy w produkcji systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych umożliwia wprowadzenie do oferty także nowoczesnych systemów, spełniających najbardziej wymagające oczekiwania Klientów.
Oferta Nicoll Polska jest dzięki temu kompleksowym rozwiązaniem wszystkich problemów w zakresie  bezpiecznego odprowadzania, oczyszczania i zagospodarowania ścieków oraz wód deszczowych.
  • Systemy kanalizacyjne:
- kanalizacja niskoszumowa dBlue
- kanalizacja wewnętrzna AMAXPRO
- kształtki kanalizacji zewnętrznej z PVC
  • Odwodnienie dachów:
- wpusty dachowe ALUTEC
  • Systemy sanitarne:
- systemy sanitarne do kuchni,
- systemy sanitarne do łazienki,
- systemy sanitarne do WC,
  • Zagospodarowanie wody deszczowej:
- odwodnienia liniowe KENADRAIN
- skrzynki rozsączające WATERLOC


Powrót

Producenci

zobacz więcej
Stelrad
Sigma-Li
Ineva
Immergas
Kanplast
McAlpine
Conex Banninger
Spiroflex Sp. z o.o.
Rak Technika Cieplna Sp. z o.o.
Nicoll
Metron
Hutmen
Kisan
Galmet
Thermaflex
Valvex
Schlösser
Prandelli
Kamen