Nasi dostawcy

Od początku swojej działalności jesteśmy zorientowani na promocje nowoczesnych systemów i rozwiązań dla budownictwa. Dodatkowo oferujemy dostawy urządzeń specjalistycznych i armatury przemysłowej, obecnie posiadamy oddziały w Gliwicach i Chorzowie.
Producent systemów sanitarnych
Firma Nicoll Polska (dawniej Poliplast) powstała w 1989 roku, jako jeden z pierwszych profesjonalnych producentów systemów kanalizacyjnych oraz ochrony środowiska dla budownictwa. Od…
zobacz więcej
METRON Sp z o.o. zmienia się i rozwija od niemal stu lat. Tymczasem wysoka jakość  niezmiennie pozostaje zasadą każdego działania w firmie i nierozerwalnie wplata się w jej strategię rozwoju.
zobacz więcej
Hutmen S.A. jest spółką działającą w branży metali nieżelaznych.
Jest firmą z ponad 70-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży wyrobów z miedzi. Przez ten okres zbudowali wizerunek solidnego polskiego producenta.
zobacz więcej
Kisan to wiodąca marka na rynku wodnych instalacji wewnętrznych.
Jest pierwszym polskim producentem kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych.
zobacz więcej
Galmet to Polska firma rodzinna z 35–letnim doświadczeniem w branży grzewczej. To jeden z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju i eksporter do prawie 30 krajów świata.
Firma jest w czołówce…
zobacz więcej
Thermaflex Izolacji Sp. z o. o. działa jako światowa organizacja, z silną obecnością na rynkach.
Przyczynia się do zrównoważonego rozwoju środowiska i redukowania zbędnych strat energii poprzez tworzenie, rozwój i integrację…
zobacz więcej
VALVEX S.A. jeden z największych i najbardziej cenionych w kraju i za granicą producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej.
Valvex SA to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. 
Marka jest…
zobacz więcej
Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników.
Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka.
zobacz więcej
Firma Prandelli Polska powstała w grudniu 1992 roku jako wyłączny dystrybutor włoskiego producenta systemów instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych firmy Prandelli.
Spółka do niedawna funkcjonowała pod nazwą Coprax Poland,…
zobacz więcej